i-Systems - Oferty Pracy

JavaScript Developer

Data wygaśnięcia: 2019-09-19
Liczba wakatów: 1
Regiony: śląskie Gliwice

Pracowałeś/łaś z frameworkiem Angular 2+?

Chcesz rozwijać i tworzyć aplikacje webowe i mobilne dla branży e-commerce?

Praca stacjonarna w Gliwicach jest dla Ciebie odpowiednia?

A widełki od 7 000 do 12 000 złotych netto (w zależności od doświadczenia) brzmią dla Ciebie atrakcyjnie?

W takim razie przeczytaj kogo szukamy i co mamy do zaoferowania. Może i-systems, to miejsce dla Ciebie?

Stanowisko:  JavaScript Developer

Jakie zadania Cię czekają?

Kogo szukamy?

Dużym plusem będzie znajomość:

Co my możemy Ci zaoferować:

Poznaj nas:

Jesteśmy firmą stworzoną na bazie wielu odmiennych, indywidualnych osobowości, wysokich kompetencji oraz zaufania. Specjalizujemy się w dostarczaniu usługi Commerce as a Service (Caas) dla handlu i dystrybucji. Dzięki zorganizowaniu naszych pracowników w samozarządzające się zespoły, jesteśmy w stanie możliwie najlepiej wykorzystać ich potencjał, a w efekcie dostarczać rozwiązania najwyższej klasy. To właśnie poczucie wspólnego celu oraz praca wykonywana z pasją sprawiają, że mamy możliwość realizowania ciekawych projektów dla marek takich jak np.: Vistula, W.KRUK, Wólczanka, New Balance, KARE Design, Hendi, SfMeble czy R-GOL. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na:  http://www.i-systems.pl/

Jeśli nadal zastanawiasz się czy aplikować,

to zobacz, co nas wyróżnia

Pod kątem atmosfery:

i-systems inside

Pod kątem pracy:

www.i-systems.pl/kariera

Pod kątem biznesowym:

www.i-systems.pl